משפט מסחרי – ליווי משפטי לגופים מסחריים

משפט מסחרי – ליווי משפטי לגופים מסחריים

כל מי שעוסק במסחר או במתן שירות ללקוחות, נדרש מידי פעם בפעם ליעוץ משפטי לגבי עניינים שונים הדרושים לו להקמת העסק, ללווי העסק מבחינה משפטית ולגביית חובות לעסק. משרדנו נותן ליווי משפטי מלא ושלם לגופים עסקיים. מ- א' ועד ת'.

קרא עוד  
חדלות פרעון – פשיטת רגל ופירוק חברה

חדלות פרעון – פשיטת רגל ופירוק חברה

בעולם העסקים המודרני, לצערנו, אנשים אינם תמיד מודעים לכל צעד עסקי שהם עושים ומשמעותו הכלכלית, ולעיתים הם, או החברה שבאמצעותה הם פועלים – מגיעים למצב של "חדלות פרעון", כלומר מצב בו הם אינם יכולים לפרוע את התחייבויותיהם הכספיות, הוצאותיהם עולות על הכנסותיהם, והם מידרדרים למצוקה כספית של ממש.

קרא עוד  
ליטיגציה מורכבת

ליטיגציה מורכבת

הליכים משפטיים הינם הדרך הפרוצדורלית להגיע לפסק דין של בית משפט, שניתן יהיה לאכוף באופן חוקי במדינת ישראל. ניהול הליכים משפטיים (ליטיגציה) הינה מומחיות בפני עצמה – לא כל עורך דין עוסק בכך ולא כל עורך דין הינו בעל נסיון בליטציגציה.

קרא עוד  
ייפוי כח מתמשך

ייפוי כח מתמשך

מי מאיתנו לא חווה או לא מכיר סיטואציה בה בן משפחה או מכר "איבד את זה" – איבד את צלילותו, איבד את יכולתו לקבל החלטות, או אף איבד את היכולת לתקשר ולהביע את רצונו כלל. סיטואציה קשה כזו עלולה להיגרם מתאונה, ממחלה, מזקנה או מארועים קשים אחרים.

קרא עוד  
הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

למי לא חזר שיק עקב העדר כיסוי? מי לא קיבל לטובתו פסק דין ולא הצליח לגבות אותו? מי לא נתן תמורה (סחורה, שירות וכד') אך לא קיבל כנגדה תשלום? כמעט כל אחד, בוודאי מי שמצוי בעולם העסקי.

קרא עוד  
ירושות וצוואות

ירושות וצוואות

הואיל ואין אדם יודע עת פקודתו, והואיל וכל אדם צובר במשך חייו רכוש, אזי רצוי לכל אדם לקבוע מה ייעשה ברכושו לאחר אריכות ימים ושנים. חוק הירושה קובע "ברירת מחדל" לגבי אופן חלוקת רכושו של אדם לאחר פטירתו, אולם החוק מאפשר גם לאדם לקבוע חלוקה אחרת של רכושו, כפי רצונו, באמצעות עריכת צוואה.

קרא עוד  
נכסי מקרקעין היסטוריים

נכסי מקרקעין היסטוריים

גאולת הקרקע בארץ ישראל בתקופה שלפני קום המדינה היתה בעלת פנים רבות. חלק גדול מהקרקעות נרכש על ידי המוסדות הלאומיים או גופים ציבוריים, חלק אחר נרכש בידי חברות פרטיות או ציבוריות שעסקו ברכישת קרקעות ובמכירתן ליהודים תושבי ארץ ישראל וגם לתושבי הגולה – אלו רכשו את הקרקעות ממניעים ציוניים, כהשקעה עסקית או כהגשמת מצוות גאולת הקרקע ויישוב ארץ ישראל.

קרא עוד