הוצאה לפועל

הוצאה לפועל


למי לא חזר שיק עקב העדר כיסוי?

מי לא קיבל לטובתו פסק דין ולא הצליח לגבות אותו?

מי לא נתן תמורה (סחורה, שירות וכד')  אך לא קיבל כנגדה תשלום?

כמעט כל אחד, בוודאי מי שמצוי בעולם העסקי.


מצד שני:

למי לא חזר שיק עקב קושי כספי?.

מי לא ניהל תיק בבימ"ש וביהמ"ש פסק נגדו?

מי לא הפעיל עסק ונקלע, בשלב כלשהו, לקושי כספי?

לרבים מאיתנו.

כל המקרים האלו, ומקרים דומים (כמו אי עמידה בהחזרי משכנתא, אי עמידה בתנאי הלוואה, רכישה של מוצר בתשלומים שאין יכולת לפרע אותם וכד') מגיעים בסופו של דבר להוצאה לפועל לצורך גבייתם כחוק.

לצורך זה, ניתן ורצוי לפעול באמצעות עורכי דין מקצועיים בתחום כמשרדנו.

אנו מייצגים בהוצאה לפועל הן זוכים - אלו שחייבים להם חוב, בעלי החוב, והן חייבים – אלו שחוייבו בתשלום אך אין להם יכולת לשלמו או שיש להם טענות כנגד החוב.

בעת שאנו מייצגים זוכה אנו ננסה להשיב לזוכה את אשר חייב לו אותו חייב, באמצעות כל הליך גביה אפשרי וחוקי המצוי במערכת ההוצאה לפועל, ובעת שאנו מייצגים חייב, אנו נכוון את החייב כיצד לעבור את המשבר הכספי אליו נקלע, מבלי שיאבד את כל רכושו, את כבודו ולעיתים גם את מערכות היחסים הקרובות שלו עם בני משפחתו (בן/בת זוגו וילדיו). אם לחייב יש גם טענות כנגד החוב עצמו – אנו נפעל, כמובן, בהוצל"פ ובביהמ"ש על מנת לבטל/להקטין את החוב הנטען כנגדו.

ייצוג זוכה– משרדנו מתמחה בגביית חובות, בהתאם לחוק ההוצאה לפועל, מאת חייבים. במסגרת זו אנו מטילים עיקולים על כל גוף שעשוי להחזיק כספים של החייב, כגון בנקים, קופות גמל, חברות ביטוח. אם יש צורך - נעקל את מטלטליו/חפציו המצויים בביתו, את מכוניתו, את משכורתו וגם נפעל להגביל אותו מלצאת מישראל ומלהחזיק כרטיס אשראי. נגביל את חשבון הבנק שלו, ואפילו נגביל את רשיון הנהיגה שלו – נעשה הכל על מנת לגרום לחייב לשלם את החוב. אנו מכירים היטב את ההליכים ופועלים במיטב מרצנו לגביית החוב, ויש לנו בכך הצלחות מוכחות.

ייצוג חייב – כאשר מגיע למשרדנו חייב, אדם או חברה, שנקלעו כאמור למצוקה כספית קשה, אנו פועלים באמצעות ההוצאה לפועל על מנת לאפשר לחייב להחזיר את החובות מצד אחד, עד כמה שהדבר ניתן, ומצד שני, לאפשר לו חיים בכבוד.

כאמור – אם לחייב יש טענה כי החזיר כבר את החוב או שאינו חייב אותו מסיבה זו או אחרת – נפעל גם לביטולו/הפחתתו.

אנו בעלי מומחיות רבה ב"סגירת חובות בהוצל"פ" בהליכי פשרה, ולחילופין ככל ולא ניתן להגיע להבנה ולפשרה ננקוט בהליכים שונים האפשריים בהוצל"פ כגון צווי פריסת תשלומים, איחוד תיקים או הליכי חדלות פרעון (בהוצל"פ או בבית המשפט, תלוי בגובה החובות ובהתאם לחוק חדלות פירעון החדש) על מנת להביא את החייב לשיקום כלכלי.

לשיטת משרדנו – אין מקרה שלא ניתן "לעשות משהו" על מנת להטיב את מצבו של הלקוח. אם יש לך חוב והחייב אינו משלם לך, כלומר אתה "זוכה" – נעשה הכל כדי להגיע ל"נקודה הכואבת" לחייב – זו שתגרום לו לשלם לך את חובו.

מצד שני – אם יש לך חוב או חובות בהוצל"פ, אפילו שנים רבות, שאינך מצליח להשתחרר מהם – כלומר אתה "חייב" – נפעל במרץ כדי למצוא לכך מרפא ולשפר את מצבך - אם ע"י סילוק החוב או ע"י הפחתתו, או על ידי הליך אחר שיאפשר לך חיים בכבוד.

כאמור לעיל, משרדנו בעל ידע ונסיון נרחבים בתחום, אנו מוכרים בלשכת ההוצל"פ, בבתי המשפט ובמשרדים הרלוונטיים (כגון כונס הנכסים הרשמי), ונשמח להעמיד לרשותך את מומחיותנו הרבה בתחום.